کفش آلترا Altra

نمایش دادن همه 17 نتیجه

  ویژه!
  فیروزه ای
  20% 10,437,000 تومان
  8,349,600 تومان
  ویژه!
  مشکی
  30% 10,437,000 تومان
  7,305,900 تومان
  ویژه!
  ترکیبی
  25% 13,059,000 تومان
  9,794,250 تومان
  ویژه!
  ویژه!
  ویژه!
  ویژه!
  ویژه!

  کفش آلترا

  برند آلترا موفق شده است خود را در بازار رقابتی کفش‌های دویدن تثبیت نماید. دوندگان با استفاده از کفش آلترا می‌توانند برای همیشه به مشکلاتی که برای اغلب این ورزشکاران به وجود می‌آید، مانند زانو درد، کمر درد، درد تاندون آشیل و … پایان دهند. انواع این کفش‌ها در ورزش‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرند و شرایط راحتی را برای افراد فراهم می‌کنند. علاوه بر تمامی این‌ها، کفش الترا اصل برای دویدن زیر باران و همینطور در سرما نیز مناسب است. بنابراین تمامی ویژگی‌های یک کفش ایده‌آل در محصولات الترا وجود دارد.

  کفش الترا رانینگ

  در صورتی که اهل دویدن باشید، علاقه زیادی به خرید یک کفش رانینگ خواهید داشت. دویدن یکی از اعمال لذت‌بخشی است که افراد زیادی به آن علاقه دارند. اما برای داشتن یک تجربه جذاب از دویدن، نیاز به داشتن یک کفش مرغوب می‌باشد. خرید کفش آلترا گزینه عالی برای این فعالیت محسوب می‌شود.

  در زمان خرید کفش رانینگ نکات بسیاری وجود دارند که بایستی به آن‌ها توجه کنید. به عبارت دیگر از آنجایی که گزینه‌های زیادی در زمان خرید کفش وجود دارد، توصیه می‌شود که از معیارهای این محصول آگاهی داشته باشید. کفش‌های رانینگ در نگاه اول مانند سایر کفش‌ها به نظر می‌رسند؛ اما تفاوت‌های مهمی میان آن‌ها وجود دارد.

  مشخصات کفش آلترا اصل

  کفش آلترا مردانه و زنانه به شکلی طراحی شده است که در تمامی سطوح امکان قدم زدن و دویدن را فراهم می‌نماید. مواد اولیه به کار رفته در این محصول از بهترین متریال بوده و به همین دلیل تولیدات این برند طرفداران زیادی دارند. در ادامه به ویژگی‌های آنها می‌پردازیم.

  رویه کفش

  کفش altra به صورتی طراحی شده که به سقوط صفر پایبند است. همچنین این کفش به پاهای شما اجازه می‌دهد تا به تناسب فرم‌شان باز شوند. رویه این کفش ها بسیار مقاوم بوده و امکان گردش هوا در آن وجود دارد.

  لایه میانی

  کفش‌های آلترا از لایه میانی جدید ایگومکس بهره می‌برند که به کفش بازگشت انرژی فنری می‌بخشد و مقاومت بیشتر از دیگر نتایج فناوری جدید این برند است.

  زیره کفش

  یکی از مشکلاتی که در بسیاری از کفش‌ها وجود دارد، زیره نامناسب است. کفش الترا زنانه و مردانه از زیره مناسبی برای جلوگیری از لیز خوردن و آسیب دیدن برخوردار می‌باشد که در نتیجه آنها را برای دویدن بر روی انواع سطوح مناسب میسازد.

  وزن کفش

  برای هر پیاده‌روی و ورزشی، استفاده از کفش‌های سبک با وزن مناسب حائز اهمیت است. برند آلترا تمامی محصولات خود را در مناسب‌ترین وزن تولید می‌نماید. درنتیجه شما می‌توانید برای ساعت‌های طولانی به پیاده‌روی رفته و یا به سایر فعالیت‌های ورزشی بپردازید.

  به طور کلی قیمت کفش آلترا نسبت به استاندارد بودن آن بسیار مقرون به صرفه است. شما با خرید این محصول می‌توانید سال‌های طولانی از آن بهره‌مند گردید.