کفش جوما Joma

در حال نمایش 9 نتیجه

  بهترین کفش های جوما

  انتخاب یک کفش مناسب برای انجام فعالیت‌های ورزشی می‌تواند پیچیدگی زیادی داشته باشد. از طرفی استفاده از یک کفش خوب برای ورزش بسیار حائز اهمیت است. اما تنوع بسیاری از برندهای مختلف در بازار باعث شده تا افراد در زمان خرید، موفق به انتخاب گزینه مناسبی برای انجام فعالیت‌های ورزشی خود نشوند. بنابراین در اختیار داشتن اطلاعات کافی و همین‌ طور آشنایی با برندهای معتبر به شما کمک می‌کند تا بتوانید بهترین کفش را خریداری نمایید و از مزایای آن بهره‌مند گردید. کفش جوما یکی از بهترین انتخاب‌ها برای استفاده در داخل سالن و فضای باز به شمار می‌آید. به همین دلیل در این راهنما می‌خواهیم به معرفی کفش جوما اورجینال بپردازیم.

  ویژگی های کفش جوما

  کفش های جوما متناسب با جنبه‌های مختلف ساخته شده‌اند. محصولات این برند مورد توجه بازی‌کنان انواع رشته های ورزشی هستند؛ زیرا مدل‌های مختلف کفش جوما امکان آزادی حرکت کامل را برای بازی‌کنان فراهم می‌کند.

  در زمان خرید کفش جوما اصل می‌بایست به این مورد هم توجه کنید که مواد سازنده قسمت‌های مختلف این کفش همگی فوق‌العاده منعطف بوده و به هیچ عنوان شما را در حرکات محدود نمی‌کند.

  انعطاف پذیری

  انعطاف‌پذیری از بارزترین ویژگی‌های کفش جوما است. در رشته ورزشی فوتسال، انعطاف‌پذیری پاهای بازی‌کن نقش موثری در چرخش، توقف در یک لحظه و همین‌ طور گرفتن شتاب دارد. از طرفی فوتسال مستلزم به کارگیری گسترده از کف پا می‌باشد؛ به همین دلیل انعطاف‌پذیری کف کفش اهمیت زیادی خواهد داشت.

  کشش

  از نکات دیگری که یک کفش را ایده‌آل می‌سازد، چسبندگی است. یک کفش مناسب بایستی به خوبی با سطح زمین چسبندگی داشته باشد. طراحی پاشنه کفش جوما مردانه به شکلی است که امکان حرکات چرخشی را برای بازیکن به وجود می‌آورد. به علاوه این ویژگی از آسیب‌دیدگی زانو و مچ پا جلوگیری می‌کند.

  طراحی ارگونومیک در زیره این کفش ها باعث می‌شود تا بازیکن در زمان حرکت پاشنه به پا، به زمین متصل بماند. درنتیجه این کفش‌ها در پاشنه خم می‌شوند و در بخش بالایی ثابت هستند.

  پنجه کفش

  با خرید کفش جوما می‌توانید از امنیت پنجه پاهای خود اطمینان حاصل کنید. با این کفش‌ها می‌توانید از هر نقطه‌ای از زمین برای زدن ضربه اقدام نمایید و آسیبی نبینید.

  وزن کفش

  جوما با تولید کفش‌هایی با وزن مناسب، امکان استفاده راحت را برای افراد فراهم کرده است. از رویه تا کفی این کفش‌ها انعطاف‌پذیری زیادی دارند و نوع زیره آن‌ها موجب دویدن راحت‌تر می‌شود. علاوه بر تمامی این‌ها بسیار نرم و راحت هستند و برای هر پایی مناسب می‌باشند.

  قیمت کفش

  نکته‌ای که در مورد قیمت کفش جوما وجود دارد، مقرون به صرفه بودن آن می‌باشد. بنابراین با خرید کفش‌های این برند می‌توانید از یکی از برترین و به صرفه‌ترین کفش‌های داخل سالن جهان برخوردار گردید.

  سخن پایانی

  به طور کلی کفش‌ جوما زنانه و مردانه از فناوری پیشرفته‌ای برای فیت شدن عالی کفش با پا بهره می‌برند. همچنین سیستم pulsar موجود در این کفش‌ها به صورتی است که سلامت جسمی شما را تضمین می‌کند. بنابراین با خرید کفش‌های جوما می‌توانید از مزایای بی‌نظیر آن بهره‌مند شوید.