بند یوگا

در حال نمایش یک نتیجه

  خرید بند یوگا اورجینال

  بند یوگا یکی از تجهیزات اصلی یوگا محسوب شده و در حالت نشسته، خوابیده و ایستاده مورد استفاده قرار می‌گیرد. این وسیله اغلب در بین مبتدیان رواج دارد و به آن‌ها کمک می‌کند تا حرکات انعطافی در یوگا را راحت‌تر انجام دهند. بند یوگا از الیاف طبیعی تهیه شده و ضد لغزش است. همچنین این بند قابل شستشو بوده و می‌تواند از زخم شدن دست‌های ورزشکار در حین انجام حرکات یوگا جلوگیری نماید. علاوه بر این‌ها از این بند در ورزش‌های دیگری همانند پیلاتس نیز استفاده می‌نمایند. برای خرید بند یوگا می‌توانید از طریق همین صفحه اقدام کنید.

  کاربردهای بند یوگا

  بند یا طناب یوگا ابزار مناسبی برای انجام دادن حرکات نشسته، خوابیده و ایستاده بوده و به تراز کردن اندام‌ها در حین اجرای حرکات یوگا کمک می‌نماید. بند یوگا می‌تواند به سهولت بخشیدن تمرینات شما کمک کند. همچنین این ابزار امکان انجام حرکات تعادلی را برای مبتدیان و حتی افراد حرفه‌ای به وجود می‌آورد.

  یکی از موارد مهمی که حین انجام آساناها باید به آن توجه نمایید، میزان انعطاف بدن شما است. در صورتی که فشار بیش از اندازه به بدن خود وارد کنید، احتمال آسیب‌دیدگی افزایش پیدا خواهد کرد. این در حالی است که بند یوگا در حرکاتی که به انعطاف بیشتری نیاز دارند به کمک شما می‌آید و امکان اجرای حرکات دشوار را ممکن می‌سازد.

  از بند یوگا برای باز کردن سینه و شانه‌ها استفاده می‌نمایند. این تمرینات بدن را از حالت خشک خارج کرده و به افزایش انعطاف آن کمک می‌کند تا جریان پرانا در بدن جاری شود.

  مزایای استفاده از بند یوگا

  استفاده از بند یوگا حین انجام آساناهای یوگا باعث پشتیبانی و ترازبندی فرم بدن می‌شود. همچنین افرادی که دارای عضلات همسترینگ و شانه‌های خشکی هستند با استفاده از این ابزار می‌توانند انعطاف بدن خود را بیشتر کرده و وضعیت بدنی خود را بهبود ببخشند.

  استفاده از بند یوگا کشش و انعطاف‌پذیری بدن را افزایش می‌دهد.

  انواع بند یوگا

  در حال حاضر انواع مختلفی از بند یوگا تولید می‌شوند که در جنس، سایز، سگک و قلاب تفاوت دارند. هنگام خرید این محصول باید به نیاز خود توجه نمایید. بند با سگک کاربرد بیشتری در مقایسه با بند با حلقه دارد. همچنین بندهای یوگا در سایز‌های مختلفی ارائه می‌شوند و افراد قد بلند باید بندهای بلند را خریداری نمایند. در صورتی که بند یوگا از پنبه ساخته شود، کنترل بهتری را برای شما ایجاد کرده و به راحتی قابل شستشو خواهد بود.

  بند یوگا برای چه افرادی مناسب است؟

  بند یوگا باعث می‌شود تا افراد در هر سطحی که باشند، بتوانند به صورت انفرادی تمرینات و آساناهای یوگا را انجام دهند. این ابزار در کلاس‌های یوگا به عنوان یک وسیله ضروری به شمار رفته و به افرادی که می‌خواهند انعطاف‌پذیری خود را افزایش دهند، کمک می‌کند.

  قیمت بند یوگا

  عوامل مختلفی بر روی قیمت نهایی بند یوگا اثرگذار است که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به جنس، برند تولیدکننده، اندازه‌ طول و … اشاره نمود. از آنجایی که برندها از بهترین تجهیزات برای تولید محصولات خود استفاده می‌کنند، قیمت بند یوگا برند در مقایسه با سایر بندها بالاتر است، با این وجود خرید بند یوگا برند کاملا مقرون به‌صرفه بوده و کاربر می‌تواند سال‌های طولانی از مزایای این محصول بهره ببرد.

  خرید اینترنتی بند یوگا از گلکو

  بند یوگا از ابزارهای کاربردی و ضروری برای تمامی ورزشکاران مبتدی و حرفه‌ای محسوب می‌شود. افراد با کمک این ابزار می‌توانند حرکات مختلف یوگا را به خوبی اجرا کنند و انعطاف بدن خود را به مرور زمان افزایش دهند. بند یوگا از الیاف طبیعی و ضد حساسیت تولید می‌شود و از وزن سبکی برخوردار است.