کفش هوکا مردانه

در حال نمایش 19 نتیجه

  ویژه!
  کرمی
  40% 12,563,000 تومان
  7,537,800 تومان
  ویژه!
  ترکیبی
  7,480,000 تومان9,529,100 تومان
  ویژه!
  سورمه ای
  40% 13,599,000 تومان
  8,159,400 تومان
  ویژه!
  ترکیبی
  9,823,800 تومان11,461,100 تومان
  ویژه!
  سبز
  6,706,200 تومان8,382,750 تومان

  اگر یک ورزشکار حرفه ای هستید و یا دنیا کفش را دنبال میکنید، با برند هوکا آشنا هستید. کفش هوکا به دلیل طراحی منحصر به فرد، راحتی بالا، پشتیبانی و جلوه زیبا از محبوبیت بالایی نزد عموم جامعه برخوردار هستند. به طور کلی میتوانیم این کفش ها را اینگونه توصیف کنیم که علاوه بر احساس راحتی، خطر آسیب دیدگی پا را تا حد زیادی کاهش میدهد. در ادامه با ما همراه باشید تا با برخی از ویژگی های کفش هوکا مردانه را بررسی کنیم.

  ویژگی ها و تکنولوژی های کفش هوکا مردانه

  بالشتک

  یکی از مزایای کلیدی کفش هوکا مردانه اورجینال، بالشتک یا Cushioning استثنائی آن است. اگر به طراحی این کفش ها نگاه کنید، لایه میانی ضخیم توجه شما را جلب میکند. این امر به پشتیبانی و جذب ضربه کمک میکند. به طور واضح تر هنگام دویدن، پاها 3 برابر وزن شما را تحمل میکنند. از این رو ضرباتی از طرف زمین به پاها وارد میشود که در صورت دفع نشدن این شوک ها به قسمت های بالای بدن مانند زانو، کمر و تاندول آشیل انتقال پیدا میکند که در دراز مدت آسیب جدی به این اندام ها وارد میشود. وجود این بالشتک ها باعث میشود از مسیر های طولانی نهایت لذت را ببرید.

  تکنولوژی Active Foot Frame

  قیمت کفش هوکا مردانه نشان میدهد که ویژگی های این کفش به بالشتک خلاصه نمیشود! یکی از مهم ترین فناوری های هوکا، Active Foot Frame است که برای نگه داشتن پا در جای خود طراحی شده و از چرخش بیش از حد پا به داخل و یا خارج جلوگیری میکند و مانع پیچ خوردگی پا میشود. این فناوری ریسک آسیب دیدن را تا 50 درصد کاهش میدهد.

  فناوری Meta-Rocker

  این تکنولوژی حاصل ترکیب یک زیره گرد و ارتفاع پاشنه پایین است که سبب تقویت گام ها و راه رفتن طبیعی میشود و پاهای شما را به جلو پوش میکند (هل میدهد).

  مهم ترین نکته برای خرید کفش هوکا مردانه

  اولین و مهم ترین نکته هنگام خرید کفش، مشخص کردن نوع زمین و محیطی است که قصد استفاده از کفش را دارید. هوکا طیف وسیعی از کفش ها را برای افراد مختلف جامعه از جمله دونده ها، کوهنوردان و اشخاص عادی ارائه میدهد که باید با توجه به نیاز خود، بهترین مدل را برگزینید. برای مثال اگر قصد دویدن تریل را دارید، احتمال کفش Hoka Speedgoat مدل مناسبی برای شما باشد. اما در صورتی که به دنبال کفش مسابقه هستید و احتیاج به کفشی سبک وزن دارید کفش هوکا مدل Hoka Carbon X انتخاب مناسب تری است.

  کفش های هوکا برای چند کیلومتر قابل استفاده هستند؟

  فاکتور دیگری که حتما باید مد نظر داشته باشید این است که چند کیلومتر میتوانید از کفش های هوکا مردانه استفاده کنید؟ مسلما جواب این سوال به عوامل مختلفی از جمله سبک دویدن، زمین و تعداد دفعات دویدن در هفته بستگی دارد. اما خوشبختانه کفش های هوکا از دوام خوبی برخوردار هستند و بر اساس گزارش برخی دونده های حرفه ای، از کفش های هوکا بین 500 تا 800 کیلومتر میتوان استفاده کرد.

  سخن پایانی

  کفش هوکا مردانه از ویژگی های و تکنولوژی های پیشرفته ای برخوردار است. که سطح بالایی از راحتی و پشتیبانی را ارائه میدهد. چه یک دونده ماراتن حرفه ای باشید و یا تازه پیاده روی یا دویدن را شروع کرده باشید، هوکا بهترین انتخاب برای شماست. اما در صورتی که از کفش اورجینال و مناسب استفاده کنید و نکاتی که در این راهنما به آن اشاره شد را مد نظر قرار دهید.